satın almak BYCHPS ile S2K-13-F
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.15V @ 1.5A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 800V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SMB |
| hız: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | DO-214AA, SMB |
| Diğer isimler: | S2K-FDIDKR |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -65°C ~ 150°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | S2K-13-F |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 800V 1.5A Surface Mount SMB |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE GEN PURP 800V 1.5A SMB |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 5µA @ 800V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 1.5A |
| Vr, F @ Kapasitans: | 20pF @ 4V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |