satın almak BYCHPS ile SBR30M100CTFP
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 850mV @ 15A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 100V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | ITO-220AB |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | SBR® |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -65°C ~ 175°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SBR30M100CTFP |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 15A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab |
| diyodu, tip: | Super Barrier |
| diyot Yapılandırma: | 1 Pair Common Cathode |
| Açıklama: | DIODE ARRAY SBR 100V 15A ITO220 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 12µA @ 100V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io) (Diyot başına): | 15A |
| Email: | [email protected] |