satın almak BYCHPS ile SCEP125-100
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.508" L x 0.508" W (12.90mm x 12.90mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | SCEP125 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SCEP125-100 |
| İndüktans: | 10µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.228" (5.80mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 10µH Shielded Wirewound Inductor 9A 13.5 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 10UH 9A 13.5 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 13.5 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 9A |
| Güncel - Doygunluk: | 5A |