satın almak BYCHPS ile SF2289C
Garanti ile satın alın
| Boyut / Boyut: | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) |
|---|---|
| Dizi: | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-SMD, No Lead |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SF2289C |
| ekleme Kaybı: | 6.5dB |
| Yükseklik (Max): | 0.067" (1.70mm) |
| Frekans - Merkez: | 155MHz |
| Açıklama: | SAW FILTER RF 155MHZ SM5050-8 |
| Bant genişliği: | - |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |