satın almak BYCHPS ile SFN4D-DC12V
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | 9 VDC |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | 3 VDC |
| Fesih Stili: | PC Pin |
| anahtarlama Gerilim: | 500VAC, 500VDC - Max |
| Dizi: | SFN4D |
| Yayın Saati: | 6ms |
| röle Tipi: | Safety |
| paketleme: | Tube |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 92°C |
| Zaman İşlet: | 23ms |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SFN4D-DC12V |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Safety Relay 6PST (4 Form A, 2 Form B) 12VDC Coil Through Hole |
| Açıklama: | RELAY SAFETY 6PST 8A 12V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 8A |
| İletişim Malzeme: | Silver Tin Oxide (AgSnO), Gold (Au) |
| İletişim Formu: | 6PST (4 Form A, 2 Form B) |
| bobin Gerilimi: | 12VDC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | 369 Ohms |
| bobin Gücü: | 400 mW |
| Bobin Mevcut: | 32.5mA |
| Email: | [email protected] |