satın almak BYCHPS ile SJPL-F4VL
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.3V @ 1.5A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 400V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 2-SMD |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 2-SMD, J-Lead |
| Diğer isimler: | SJPL-F4VL DK |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -40°C ~ 150°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SJPL-F4VL |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 400V 1.5A Surface Mount 2-SMD |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE FAST RECOVERY SMD |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 10µA @ 1.5V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 1.5A |
| Vr, F @ Kapasitans: | - |
| Email: | [email protected] |