satın almak BYCHPS ile SL08 2R503-A
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±25% |
|---|---|
| Dizi: | miniAMP |
| R Mevcut: | 0.15 Ohm |
| R25 ° C: | 2.5 Ohm |
| Diğer isimler: | 570-1277 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SL08 2R503-A |
| kurşun Aralığı: | 0.201" (5.10mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | Inrush Current Limiter 2.5 Ohm Ohm ±25% 0.315" (8mm) |
| Çap: | 0.315" (8mm) |
| Açıklama: | ICL 2.5 OHM 25% 3A 8MM |
| Güncel - Kararlı Hal Max: | 3A |
| Onaylar: | UR |
| Email: | [email protected] |