satın almak BYCHPS ile SL12 25002
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±20% |
|---|---|
| Dizi: | SL12 |
| R Mevcut: | 0.546 Ohm |
| R25 ° C: | 25 Ohm |
| paketleme: | Bulk |
| Diğer isimler: | 570-1075 SL1225002 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SL12 25002 |
| kurşun Aralığı: | 0.307" (7.80mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | Inrush Current Limiter 25 Ohm Ohm ±20% 0.512" (13mm) |
| Çap: | 0.512" (13mm) |
| Açıklama: | ICL 25 OHM 20% 2A 12MM |
| Güncel - Kararlı Hal Max: | 2A |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |