satın almak BYCHPS ile SL18 5R006
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±20% |
|---|---|
| Dizi: | SL18 |
| R Mevcut: | 0.11 Ohm |
| R25 ° C: | 5 Ohm |
| paketleme: | Bulk |
| Diğer isimler: | 570-1067 SL185R006 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SL18 5R006 |
| kurşun Aralığı: | 0.307" (7.80mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | Inrush Current Limiter 5 Ohm Ohm ±20% 0.748" (19mm) |
| Çap: | 0.748" (19mm) |
| Açıklama: | ICL 5 OHM 20% 6A 18MM |
| Güncel - Kararlı Hal Max: | 6A |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |