satın almak BYCHPS ile SL22 20005-B
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±20% |
|---|---|
| Dizi: | SL22 |
| R Mevcut: | 0.40 Ohm |
| R25 ° C: | 20 Ohm |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SL22 20005-B |
| kurşun Aralığı: | 0.307" (7.80mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | Inrush Current Limiter 20 Ohm Ohm ±20% 0.866" (22mm) |
| Çap: | 0.866" (22mm) |
| Açıklama: | ICL 20 OHM 20% 5A 22MM |
| Güncel - Kararlı Hal Max: | 5A |
| Onaylar: | CSA, UR |
| Email: | [email protected] |