satın almak BYCHPS ile SLA7062M
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Yük: | 10 V ~ 44 V |
| teknoloji: | NMOS |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 21-SIP |
| Adım Çözünürlük: | 1/2, 1/4, 1/8, 1/16 |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 21-SSIP, Exposed Tab, Formed Lead |
| Output Yapılandırması: | Half Bridge (2) |
| Diğer isimler: | SLA7062M DK |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ~ 125°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Motor Tipi - Stepper: | Unipolar |
| Motor Tipi - AC, DC: | Brushed DC |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SLA7062M |
| arayüzey: | Parallel |
| Görev, işlev: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Genişletilmiş Açıklama: | Unipolar Motor Driver NMOS Parallel 21-SIP |
| Açıklama: | IC MOTOR BRIDGE PAR 21SIP |
| Akım - Çıkış: | 3A |
| Uygulamalar: | Printer |
| Email: | [email protected] |