satın almak BYCHPS ile SM15T15CAY
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Standoff (Typ) Ters: | 12.8V |
|---|---|
| Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp: | 27.2V |
| Gerilim - Arıza (Min.): | 14.3V |
| tip: | Zener |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SMC |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™ |
| Güç Hattı Koruması: | No |
| Güç - Pik Nabız: | 1500W (1.5kW) |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | DO-214AB, SMC |
| Diğer isimler: | 497-11777-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | SM15T15CAY |
| Açıklama: | TVS DIODE 12.8VWM 27.2VC SMC |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 368A (8/20µs) |
| Kapasitans @ Frekansı: | - |
| Çift Yönlü Kanallar: | 1 |
| Uygulamalar: | Automotive |
| Email: | [email protected] |