satın almak BYCHPS ile SMD050F-2
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 60V |
|---|---|
| tip: | Polymeric |
| Zaman Trip: | 4s |
| Kalınlığı (Max): | 0.125" (3.18mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm) |
| Dizi: | PolySwitch®, SMD |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | 1.4 Ohm |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | 350 mOhm |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 2-SMD |
| Diğer isimler: | RF0315-000 SMD050F2 SMD050FTR SMD050FTR-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SMD050F-2 |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 60V Ih Surface Mount 2-SMD |
| Açıklama: | POLYSWITCH 0.50A HOLD SMD |
| Güncel - Trip (It): | 1A |
| Güncel - Max: | 10A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 500mA |
| Onaylar: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |