satın almak BYCHPS ile SMD2920P150TFA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 33V |
|---|---|
| tip: | Polymeric |
| Zaman Trip: | 2s |
| Kalınlığı (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm) |
| Dizi: | POLY-FUSE®, SMD2920 |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | 230 mOhm |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | 80 mOhm |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 2920 (7351 Metric), Concave |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | SMD2920P150TFA |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 33V Ih Surface Mount 2920 (7351 Metric), Concave |
| Açıklama: | FUSE RESETTABLE 1.5A 33V 2920 |
| Güncel - Trip (It): | 3A |
| Güncel - Max: | 40A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 1.5A |
| Onaylar: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |