satın almak BYCHPS ile SMD300-2
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 6V |
|---|---|
| tip: | Polymeric |
| Zaman Trip: | 35s |
| Kalınlığı (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm) |
| Dizi: | PolySwitch®, SMD |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | 48 mOhm |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | 15 mOhm |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 2-SMD |
| Diğer isimler: | SMD300-2DKR SMD300DKR SMD300DKR-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Üretici parti numarası: | SMD300-2 |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 6V Ih Surface Mount 2-SMD |
| Açıklama: | POLYSWITCH 3.00A RESET FUSE SMD |
| Güncel - Trip (It): | 6A |
| Güncel - Max: | 40A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 3A |
| Onaylar: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |