satın almak BYCHPS ile SN65HVD1040SHKQ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| tip: | Transceiver |
| Dizi: | - |
| Alıcı Histerizisi: | 125mV |
| Protokol: | CAN |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-CSOIC (0.220", 5.65mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 210°C |
| Sürücüler / Alıcıları sayısı: | 1/1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN65HVD1040SHKQ |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1/1 Transceiver Half CAN |
| dubleks: | Half |
| Açıklama: | IC CAN TXRX W/BUS WAKE-UP 8CFP |
| Veri hızı: | - |
| Email: | [email protected] |