satın almak BYCHPS ile SN65LVCP15PWR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3.14 V ~ 3.47 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-TSSOP |
| Dizi: | - |
| Oran - Giriş: Çıkış: | 3:3 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| PLL: | No |
| Çıktı: | PECL |
| Diğer isimler: | 296-23920-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN65LVCP15PWR |
| Ana amaç: | Fibre Channel, Gigabit Ethernet, HDTV |
| Giriş: | PECL |
| Frekans - Max: | - |
| Diferansiyel - Giriş: Çıkış: | Yes/Yes |
| Açıklama: | IC CLK LINK REPLICATOR HDTV |
| Email: | [email protected] |