satın almak BYCHPS ile SN65LVDS104PW
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| tip: | Buffer, Multiplexer |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-TSSOP |
| Sinyal Koşullandırma: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Çıktı: | LVDS |
| Diğer isimler: | 296-6915-5 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Kanal Sayısı: | 1 x 1:4 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN65LVDS104PW |
| Giriş: | LVDS |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buffer, Multiplexer 1 x 1:4 Channel 400Mbps 16-TSSOP |
| Açıklama: | IC MULTIPLEXER 1CH 16TSSOP |
| Gecikme süresi: | 3.1ns |
| Veri Hızı (Maks.): | 400Mbps |
| Güncel - Tedarik: | 23mA |
| Kapasitans - Giriş: | 3pF |
| Uygulamalar: | - |
| Email: | [email protected] |