satın almak BYCHPS ile SN65LVDS20DRFRG4
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.375 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| tip: | Buffer, ReDriver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-WSON (2x2) |
| Sinyal Koşullandırma: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Çıktı: | LVDS |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Kanal Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN65LVDS20DRFRG4 |
| Giriş: | Differential |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buffer, ReDriver 1 Channel 4Gbps 8-WSON (2x2) |
| Açıklama: | IC LVPECL/LVDS REPEAT/XLATR 8SON |
| Gecikme süresi: | 30ns |
| Veri Hızı (Maks.): | 4Gbps |
| Güncel - Tedarik: | 35mA |
| Kapasitans - Giriş: | - |
| Uygulamalar: | LVDS |
| Email: | [email protected] |