satın almak BYCHPS ile SN65LVDS9637DGKR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| tip: | Receiver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-VSSOP |
| Dizi: | 65LVDS |
| Protokol: | LVDS |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Diğer isimler: | 296-12003-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Sürücüler / Alıcıları sayısı: | 0/2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN65LVDS9637DGKR |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0/2 Receiver LVDS 8-VSSOP |
| dubleks: | - |
| Açıklama: | IC DUAL HI-SP DIFF REC 8VSSOP |
| Veri hızı: | 150Mbps |
| Email: | [email protected] |