satın almak BYCHPS ile SN74ABT3612-30PCB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 120-HLQFP (14x14) |
| Dizi: | 74ABT |
| Retransmit Yeteneği: | No |
| Programlanabilir Bayraklar Destek: | Yes |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 120-LQFP Exposed Pad |
| Diğer isimler: | 296-3988 |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Hafıza boyutu: | 4.5K (64 x 36 x 2) |
| Üretici parti numarası: | SN74ABT3612-30PCB |
| Görev, işlev: | Synchronous |
| FWFT Destek: | No |
| genleşme Tipi: | Width |
| Açıklama: | IC SNC FIFO MEM 64X36X2 120HLQFP |
| Veri hızı: | 33.4MHz |
| Güncel - Kaynağı (Max): | 130mA |
| otobüs Yönlü: | Bi-Directional |
| Erişim süresi: | 15ns |
| Email: | [email protected] |