satın almak BYCHPS ile SN74AVC2T872YFPR
Garanti ile satın alın
| Voltaj - VCCB: | 1.1 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Voltaj - VCCA: | 1.1 V ~ 3.6 V |
| Çevirmen Türü: | Voltage Level |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 12-DSBGA (1.6x1.2) |
| Dizi: | 74AVC |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 12-XFBGA, DSBGA |
| çıkış Tipi: | Non-Inverted |
| Çıkış Sinyali: | - |
| Diğer isimler: | 296-24457-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN74AVC2T872YFPR |
| Giriş sinyali: | - |
| Özellikler: | Power-Off Protection |
| Genişletilmiş Açıklama: | Voltage Level Translator Bidirectional 1 Circuit 2 Channel 12-DSBGA (1.6x1.2) |
| Açıklama: | IC VOLT-LVL SHIFTER USB 12-DSBGA |
| Veri hızı: | - |
| Devre başına kanal sayısı: | 2 |
| Base-Verici Doygunluk Gerilim (Max): | Bidirectional |
| Email: | [email protected] |