satın almak BYCHPS ile SN74BCT8240ADW
Garanti ile satın alın
| Besleme gerilimi: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-SOIC |
| Dizi: | 74BCT |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Diğer isimler: | 296-33846-5 SN74BCT8240ADW-ND SN74BCT8240ADWE4 SN74BCT8240ADWE4-ND SN74BCT8240ADWG4 SN74BCT8240ADWG4-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Bit sayısı: | 8 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN74BCT8240ADW |
| Mantık türü: | Scan Test Device with Inverting Buffers |
| Genişletilmiş Açıklama: | Scan Test Device with Inverting Buffers IC 24-SOIC |
| Açıklama: | IC SCAN TEST DEVICE BUFF 24-SOIC |
| Email: | [email protected] |