satın almak BYCHPS ile SN74LV373ATNSR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-SO |
| Dizi: | 74LV |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| çıkış Tipi: | Tri-State |
| Diğer isimler: | 296-21040-2 SN74LV373ATNSRG4 SN74LV373ATNSRG4-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN74LV373ATNSR |
| Mantık türü: | D-Type Transparent Latch |
| bağımsız Devreler: | 1 |
| Genişletilmiş Açıklama: | D-Type Transparent Latch Channel 8:8 IC Tri-State 20-SO |
| Açıklama: | IC OCTAL TRANSP D LATCH 20SO |
| Gecikme Zamanı - Yayılım: | 1ns |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 16mA, 16mA |
| Devre: | 8:8 |
| Email: | [email protected] |