satın almak BYCHPS ile SN74LV393ADBR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tetik Tipi: | Negative Edge |
| Zamanlama: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 14-SSOP |
| Dizi: | 74LV |
| Reset: | Asynchronous |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 14-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Diğer isimler: | 296-12351-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Elementlerin sayısı: | 2 |
| Eleman başına Bit sayısı: | 4 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN74LV393ADBR |
| Mantık türü: | Binary Counter |
| Genişletilmiş Açıklama: | Counter IC Binary Counter Element 4 Bit Negative Edge 14-SSOP |
| yön: | Up |
| Açıklama: | IC BINARY COUNTRS DUAL 14-SSOP |
| Oranı Sayısı: | 70MHz |
| Email: | [email protected] |