satın almak BYCHPS ile SN74LV4066ADBRG4
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek (V +): | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme, Çift (V ±): | - |
| Anahtar Süresi (Ton, Toff) (Maks.): | 12ns, 12ns |
| Anahtar Devresi: | SPST - NO |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 14-SSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 14-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Devlet Direnişi (Maks): | 75 Ohm |
| Devre sayısı: | 4 |
| Çoklayıcı / Demultiplekser Devresi: | 1:1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN74LV4066ADBRG4 |
| Genişletilmiş Açıklama: | 4 Circuit IC Switch 1:1 75 Ohm 14-SSOP |
| Açıklama: | IC SWITCH QUAD 1X1 14SSOP |
| Akım - Sızıntı (IS (kapalı)) (Maks.): | 100nA |
| Diyafoni: | -45dB @ 1MHz |
| Şarj Enjeksiyonu: | - |
| Kanaldan Kanalla Eşleştirme (ΔRon): | 2 Ohm |
| Kanal Kapasitesi (CS (kapalı), CD (kapalı)): | 0.5pF, 5.5pF |
| -3dB Bant Genişliği: | 50MHz |
| Email: | [email protected] |