satın almak BYCHPS ile SN74LVC16T245DLR
Garanti ile satın alın
| Voltaj - VCCB: | 1.65 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Voltaj - VCCA: | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Çevirmen Türü: | Voltage Level |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 48-SSOP |
| Dizi: | 74LVC |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| çıkış Tipi: | Tri-State, Non-Inverted |
| Çıkış Sinyali: | - |
| Diğer isimler: | 296-21993-2 74LVC16T245DLRG4 74LVC16T245DLRG4-ND SN74LVC16T245DLR-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN74LVC16T245DLR |
| Giriş sinyali: | - |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Voltage Level Translator Bidirectional 2 Circuit 8 Channel 48-SSOP |
| Açıklama: | IC BUS TRANSCVR 16BIT 48SSOP |
| Veri hızı: | - |
| Devre başına kanal sayısı: | 8 |
| Base-Verici Doygunluk Gerilim (Max): | Bidirectional |
| Email: | [email protected] |