satın almak BYCHPS ile SN74LVC1G123DCUR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 1.65 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | US8 |
| Dizi: | 74LVC |
| Schmitt Trigger giriş: | Yes |
| Yayılma gecikmesi: | 18.5ns |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width) |
| Diğer isimler: | 296-18578-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN74LVC1G123DCUR |
| Mantık türü: | Monostable |
| bağımsız Devreler: | 1 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Monostable Multivibrator US8 |
| Açıklama: | IC SNGLE MONO MULTIVBTOR US8 |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 32mA, 32mA |
| Email: | [email protected] |