satın almak BYCHPS ile SN74LVC1G373YZPR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 1.65 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 6-DSBGA, 6-WCSP (1.4x0.9) |
| Dizi: | 74LVC |
| paketleme: | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kutu: | 6-XFBGA, DSBGA |
| çıkış Tipi: | Tri-State |
| Diğer isimler: | 296-17100-1 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN74LVC1G373YZPR |
| Mantık türü: | D-Type Transparent Latch |
| bağımsız Devreler: | 1 |
| Genişletilmiş Açıklama: | D-Type Transparent Latch Channel 1:1 IC Tri-State 6-DSBGA, 6-WCSP (1.4x0.9) |
| Açıklama: | IC LTCH D-TYP SGL 3-OUT 6-DSBGA |
| Gecikme Zamanı - Yayılım: | 1ns |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 32mA, 32mA |
| Devre: | 1:1 |
| Email: | [email protected] |