satın almak BYCHPS ile SN74LVC1T45YEPR
Garanti ile satın alın
| Voltaj - VCCB: | 1.65 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Voltaj - VCCA: | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Çevirmen Türü: | Voltage Level |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 6-DSBGA, 6-WCSP (1.4x0.9) |
| Dizi: | 74LVC |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 6-XFBGA, DSBGA |
| çıkış Tipi: | Tri-State, Non-Inverted |
| Çıkış Sinyali: | - |
| Diğer isimler: | 296-17207-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | SN74LVC1T45YEPR |
| Giriş sinyali: | - |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Voltage Level Translator Bidirectional 1 Circuit 1 Channel 420Mbps 6-DSBGA, 6-WCSP (1.4x0.9) |
| Açıklama: | IC BUS TRANSCVR TRI-ST 6DSBGA |
| Veri hızı: | 420Mbps |
| Devre başına kanal sayısı: | 1 |
| Base-Verici Doygunluk Gerilim (Max): | Bidirectional |
| Email: | [email protected] |