satın almak BYCHPS ile SN74LVC373AGQNR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 1.65 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-BGA MICROSTAR JUNIOR (4x3) |
| Dizi: | 74LVC |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-VFBGA |
| çıkış Tipi: | Tri-State |
| Diğer isimler: | 296-12099-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | SN74LVC373AGQNR |
| Mantık türü: | D-Type Transparent Latch |
| bağımsız Devreler: | 1 |
| Genişletilmiş Açıklama: | D-Type Transparent Latch Channel 8:8 IC Tri-State 20-BGA MICROSTAR JUNIOR (4x3) |
| Açıklama: | IC D-TYP LATCH OCT TRANS 20-BGA |
| Gecikme Zamanı - Yayılım: | 1.5ns |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 24mA, 24mA |
| Devre: | 8:8 |
| Email: | [email protected] |