satın almak BYCHPS ile SN74LVT8996DWR
Garanti ile satın alın
| Besleme gerilimi: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-SOIC |
| Dizi: | 74LVT |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Diğer isimler: | 296-8656-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Bit sayısı: | 10 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN74LVT8996DWR |
| Mantık türü: | Addressable Scan Ports |
| Genişletilmiş Açıklama: | Addressable Scan Ports IC 24-SOIC |
| Açıklama: | IC 10-BIT SCAN PORT XCVR 24-SOIC |
| Email: | [email protected] |