satın almak BYCHPS ile SN74V215-10PAG
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 64-TQFP (10x10) |
| Dizi: | 74V |
| Retransmit Yeteneği: | No |
| Programlanabilir Bayraklar Destek: | Yes |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 64-TQFP |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Hafıza boyutu: | 9K (512 x 18) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN74V215-10PAG |
| Görev, işlev: | Synchronous |
| FWFT Destek: | Yes |
| genleşme Tipi: | Depth, Width |
| Açıklama: | IC SYNC FIFO MEM 512X18 64-TQFP |
| Veri hızı: | 100MHz |
| Güncel - Kaynağı (Max): | 35mA |