satın almak BYCHPS ile SN75119D
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Transceiver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SOIC |
| Dizi: | - |
| Protokol: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Diğer isimler: | SN75119DE4 SN75119DE4-ND SN75119DG4 SN75119DG4-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Sürücüler / Alıcıları sayısı: | 1/1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN75119D |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1/1 Transceiver Full 8-SOIC |
| dubleks: | Full |
| Açıklama: | IC DIFF LINE TXRX TRI-ST 8-SOIC |
| Veri hızı: | - |
| Email: | [email protected] |