satın almak BYCHPS ile SN75LVDS86DGG
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| tip: | Receiver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 48-TSSOP |
| Dizi: | FlatLink™ |
| Protokol: | LVDS |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Diğer isimler: | 296-6672-5 |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Sürücüler / Alıcıları sayısı: | 0/4 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN75LVDS86DGG |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0/4 Receiver LVDS 48-TSSOP |
| dubleks: | - |
| Açıklama: | IC FLATLINK(TM) RCVR 48-TSSOP |
| Veri hızı: | - |
| Email: | [email protected] |