satın almak BYCHPS ile SN75LVDT390PWRG4
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| tip: | Receiver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-TSSOP |
| Dizi: | - |
| Protokol: | LVDS |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Sürücüler / Alıcıları sayısı: | 0/4 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN75LVDT390PWRG4 |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0/4 Receiver LVDS 16-TSSOP |
| dubleks: | - |
| Açıklama: | IC DIFF RCVR DUAL HS 16-TSSOP |
| Veri hızı: | 200Mbps |
| Email: | [email protected] |