satın almak BYCHPS ile SRF0703-6R8M
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±20% |
|---|---|
| Test İndüktansı - Bağlı Dizilimde: | 27.2µH |
| Boyut / Boyut: | 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | SRF0703 |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | SRF0703-6R8MDKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Rulo sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 20 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SRF0703-6R8M |
| Endüktans - Paralel Bağlanın'dk: | 6.8µH |
| Yükseklik: | 0.142" (3.60mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 65.8 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Açıklama: | INDUCT ARRAY 2 COIL 6.8UH SMD |
| DC Direnç (DCR) - Serisi: | 285 mOhm Max |
| DC Direnci (DCR) - Paralel: | 65.8 mOhm Max |
| Geçerli Doygunluk - Seriler: | 1.56A |
| Geçerli Doygunluk - Paralel: | 3.12A |
| Aktüel Reyting - Seri: | 1.28A |
| Aktüel Reyting - Paralel: | 2.55A |
| Email: | [email protected] |