satın almak BYCHPS ile SRF1280A-100M
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±20% |
|---|---|
| Test İndüktansı - Bağlı Dizilimde: | 40µH |
| Boyut / Boyut: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q200, SRF1280A |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | SRF1280A-100MDKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | SRF1280A-100M |
| Endüktans - Paralel Bağlanın'dk: | 10µH |
| Yükseklik: | 0.315" (8.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 24.1 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Açıklama: | INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD |
| DC Direnç (DCR) - Serisi: | 92.1 mOhm Max |
| DC Direnci (DCR) - Paralel: | 24.1 mOhm Max |
| Geçerli Doygunluk - Seriler: | 5.6A |
| Geçerli Doygunluk - Paralel: | 11.2A |
| Aktüel Reyting - Seri: | 3.02A |
| Aktüel Reyting - Paralel: | 6.04A |