satın almak BYCHPS ile SRF1306-350Y
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 50V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.413" L x 0.374" W (10.50mm x 9.50mm) |
| Dizi: | SRF1306 |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 8-SMD, Gull Wing |
| Diğer isimler: | SRF1306-350YDKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| Satır Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 20 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SRF1306-350Y |
| İndüktans @ Frekans: | 35µH @ 100kHz |
| Empedans @ Frekansı: | 400 Ohm @ 5MHz |
| Yükseklik (Max): | 0.238" (6.05mm) |
| filtre Türü: | - |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 35µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Chassis Mount 400 Ohm @ 5MHz 2.7A DCR 35 mOhm |
| Açıklama: | CMC 35UH 2.7A 2LN 400 OHM CHAS |
| DC Direnci (DCR) (Maks.): | 35 mOhm |
| Kart Kalınlığı (mm): | 2.7A |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |