satın almak BYCHPS ile SRN2010TA-4R7M
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Boyut / Boyut: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | SRN2010TA |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| Q 'Frekans: | 14 @ 1MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0806 (2016 Metric) |
| Diğer isimler: | SRN2010TA-4R7MTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SRN2010TA-4R7M |
| İndüktans: | 4.7µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Frekans - Deney: | 1MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 62MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 360 mOhm 0806 (2016 Metric) |
| Açıklama: | FIXED IND 4.7UH 900MA 360 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 360 mOhm |
| Güncel Beğeni: | 900mA |
| Güncel - Doygunluk: | 770mA |
| Email: | [email protected] |