satın almak BYCHPS ile SRN4012TA-2R2M
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Boyut / Boyut: | 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | SRN4012TA |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| Q 'Frekans: | 6 @ 100kHz |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | SRN4012TA-2R2MDKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SRN4012TA-2R2M |
| İndüktans: | 2.2µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 70MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 1.9A 60 mOhm Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 2.2UH 1.9A 60 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 60 mOhm |
| Güncel Beğeni: | 1.9A |
| Güncel - Doygunluk: | 1.65A |
| Email: | [email protected] |