satın almak BYCHPS ile SRN4018TA-150M
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Boyut / Boyut: | 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | SRN4018TA |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| Q 'Frekans: | 10 @ 100kHz |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | SRN4018TA-150MDKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SRN4018TA-150M |
| İndüktans: | 15µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 30MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 15µH Shielded Wirewound Inductor 900mA 230 mOhm Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 15UH 900MA 230 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 230 mOhm |
| Güncel Beğeni: | 900mA |
| Güncel - Doygunluk: | 1.1A |