satın almak BYCHPS ile SRR1210-1R0Y
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±30% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | SRR1210 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 10 @ 7.96MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 20 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SRR1210-1R0Y |
| İndüktans: | 1µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 85MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1µH Shielded Wirewound Inductor 11A 6 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 1UH 11A 6 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 6 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 11A |
| Güncel - Doygunluk: | 16.5A |