satın almak BYCHPS ile SRR1210A-391M
Garanti ile satın alın
| tip: | - |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | SRR1210A |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| Q 'Frekans: | 16 @ 796kHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | SRR1210A-391MTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | SRR1210A-391M |
| İndüktans: | 390µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Frekans - Deney: | 1kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 1.3MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 390µH Shielded Inductor 1.3A 600 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 390UH 1.3A 600 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 600 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 1.3A |
| Güncel - Doygunluk: | 1.1A |