satın almak BYCHPS ile SRR1260A-330M
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | SRR1260A |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| Q 'Frekans: | 27 @ 2.52MHz |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | SRR1260A-330MDKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | SRR1260A-330M |
| İndüktans: | 33µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.256" (6.50mm) |
| Frekans - Deney: | 1kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 9.97MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 33µH Shielded Wirewound Inductor 3A 60 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 33UH 3A 60 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 60 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 3A |
| Güncel - Doygunluk: | 2.8A |