satın almak BYCHPS ile SRU1063A-150Y
|---|---|
| Hata payı: | ±30% |
| Boyut / Boyut: | 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | SRU1063A |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| Q 'Frekans: | 12 @ 2.52MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 4-SMD |
| Diğer isimler: | SRU1063A-150YTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | SRU1063A-150Y |
| İndüktans: | 15µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.268" (6.80mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 14MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 15µH Shielded Wirewound Inductor 3.2A 42 mOhm Max 4-SMD |
| Açıklama: | FIXED IND 15UH 3.2A 42 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 42 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 3.2A |
| Güncel - Doygunluk: | 3.4A |