satın almak BYCHPS ile SSL21082T/1,118
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Min.): | 8V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme (Max): | 16V |
| Gerilim - Çıkış: | 300V |
| tip: | AC DC Offline Switcher |
| Topoloji: | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 12-SO |
| Dizi: | GreenChip™ |
| paketleme: | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kutu: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) 12 Leads |
| Diğer isimler: | 568-9563-1 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | SSL21082T/1,118 |
| İç Anahtarı (ler): | Yes |
| Sıklık: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | LED Driver IC 1 Output AC DC Offline Switcher Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) PWM Dimming 2A (Switch) 12-SO |
| karartma: | PWM |
| Açıklama: | IC LED DRIVER OFFL DIM 2A 12SO |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 2A (Switch) |
| Uygulamalar: | - |
| Email: | [email protected] |