satın almak BYCHPS ile ST1-DC24V
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | 19.2 VDC |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | 2.4 VDC |
| Fesih Stili: | PC Pin |
| anahtarlama Gerilim: | 380VAC, 250VDC - Max |
| Dizi: | ST |
| Yayın Saati: | 10ms |
| röle Tipi: | General Purpose |
| paketleme: | Tube |
| Diğer isimler: | 255-1290 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 60°C |
| Zaman İşlet: | 15ms |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Üretici parti numarası: | ST1-DC24V |
| Özellikler: | Sealed - Fully |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Relay DPST-NO/NC (1 Form A and B) 24VDC Coil Through Hole |
| Açıklama: | RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 8A |
| İletişim Malzeme: | Silver Alloy |
| İletişim Formu: | DPST-NO/NC (1 Form A and B) |
| bobin Gerilimi: | 24VDC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | 2.4 kOhms |
| bobin Gücü: | 240 mW |
| Bobin Mevcut: | 10mA |