satın almak BYCHPS ile STB12NM50ND
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | 5V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Maks.): | ±25V |
| teknoloji: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | D2PAK |
| Dizi: | FDmesh™ II |
| Id, VGS @ rds On (Max): | 380 mOhm @ 5.5A, 10V |
| Güç Tüketimi (Max): | 100W (Tc) |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Diğer isimler: | 497-10026-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 22 Weeks |
| Üretici parti numarası: | STB12NM50ND |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | 850pF @ 50V |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | 30nC @ 10V |
| FET Tipi: | N-Channel |
| FET Özelliği: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | N-Channel 500V 11A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount D2PAK |
| Sürücü Gerilimi (Maks Rd, Min Rd Salı): | 10V |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 500V |
| Açıklama: | MOSFET N-CH 500V 11A D2PAK |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 11A (Tc) |