satın almak BYCHPS ile STB20NM50-1
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | 5V @ 250µA |
|---|---|
| teknoloji: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | I2PAK |
| Dizi: | MDmesh™ |
| Id, VGS @ rds On (Max): | 250 mOhm @ 10A, 10V |
| Güç Tüketimi (Max): | 192W (Tc) |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA |
| Diğer isimler: | 497-5382-5 STB20NM50-1-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | STB20NM50-1 |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | 1480pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | 56nC @ 10V |
| FET Tipi: | N-Channel |
| FET Özelliği: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | N-Channel 550V 20A (Tc) 192W (Tc) Through Hole I2PAK |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 550V |
| Açıklama: | MOSFET N-CH 550V 20A I2PAK |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 20A (Tc) |